OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "MATEMATYKA I ORIGAMI"
w ramach projektu "Matematyka w sztuce"
projekt dofinansowała Fundacja mBanku"

 • 7 grudnia w sobotę Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gliwicach, Filia nr 5 w odbył się wernisaż wystawy prac origami i z haftu matematycznego oraz podsumowanie konkursów oraz działań zrealizowanych w ramach projektu edukacyjnego "Matematyka w sztuce", który dofinansowała fundacja mBanku. Zostali zaproszeni wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni uczestnicy konkursów wraz z opiekunami oraz uczniowie naszej szkoły, którzy aktywnie uczestniczyli w projekcie.
  zdjęcia podsumowanie
  zdjęcia wystawa

  Uroczyście zostały wręczone dyplomy oraz nagrody:
  • dla najaktywniejszych uczestników projektu
  • w Szkolnym konkursie na pracę wykonaną haftem matematycznym "Jesień"
  • w Miejskim konkursie na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową wykonaną haftem matematycznym
  • w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Matematyka i origami".

  Wśród nagrodzonych znaleźli się uczestnicy z wielu gliwickich szkół oraz z różnych miejsc Polski, między innymi z Chełmka, Kalisza, Szczebrzeszyna, Sułowa, Michalowa, Żernicy.

  Na zakończenie odbyły się warsztaty origami prowadzone przez panią Halinę Rościszewską-Narloch - artystę origami oraz autorkę książek origami.

  Jeszcze raz gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczestnikom oraz dziękujemy opiekunom za wkład i zaangażowanie.

  Nagrody, gadżety oraz materiały na organizację wystawy, wernisażu, konkursów, podsumowanie projektu przekazali:
  • fundacja mBanku
  • Rada Rodziców przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Gliwicach.
  BARDZO DZIĘKUJEMY!

  Do końca grudnia zapraszamy na wystawy do Miejskiej Biblioteki Publicznej, Filia nr 5 oraz Oddział dla dzieci nr 38 w Gliwicach. Na wystawach zobaczymy wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace, najciekawsze prace, które wpłynęły na konkursy oraz prace naszych uczniów wykonane na zajęciach origami i z haftu matematycznego, które odbywały się od początku roku szkolnego oraz prace klasy 5b i 5c wykonane na warsztatach origami. SERDECZNIE ZAPRASZAMY! • Wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych uczestników wraz z opiekunami zapraszamy na wernisaż oraz podsumowanie konkursu, które odbędzie się w sobotę 7 grudnia 2019 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gliwicach, Filia nr 5, ul. Perkoza 12.

  Plan podsumowania:
  godz. 10.00 - rozdanie dyplomów i nagród
  około godz. 10.30 - warsztaty origami dla nagrodzonych i wyróżnionych oraz opiekunów

  Prosimy o potwierdzenie przybycia (do środy 4 grudnia oraz ile osób) ze względu na przygotowanie materiałów na warsztaty.

  Wystawę można oglądać w MBP w Gliwicach, Filia nr 15 oraz Oddział dla dzieci nr 38 w godzinach pracy biblioteki.

  Serdecznie zapraszamy!
Elementy strony (zdjęcia, koncepcja graficzno-techniczna, teksty) są chronione przepisami prawa autorskiego. Fotografie opublikowano w serwisie za wiedzą i zgodą ich autorów. Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie stanowią wyłączną własność autorów i nie mogą być publikowane w formie drukowanej lub elektronicznej bez ich zgody.